• O společnosti
  • Reference
  • Produkty
  • Služby

Content

Společnost AbsolutNET s.r.o. působí na českém a mezinárodním trhu od května 2000. Původní obchodní forma se změnila 1. května 2005 na Společnost s ručením omezeným.

Specializujeme se na tvorbu komplexních řešení v oblasti informačních technologií, návrhu a realizaci databázových řešení a tvorbě dynamických internetových prezentací. Mezi naše zákazníky patří primárně větší společnosti, jimž poskytujeme služby v oblastech tvorby e-solutions na klíč. Mimo specializovaných řešení patří mezi nosné produkty firmy námi vyvinutý systém pro e-komerci AbsolutShop a publikační systém AbsolutMedia.

Technologicky jsme zaměřeni na technologie firmy Microsoft, tj. z pohledu internetových řešení hlavně na technologie ASP/ASP.NET s uložením dat na databázových serverech Microsoft SQL Server.

English summary:
Software development company company located in Prague, Czech Republic. Founded and run by Zdenek Plachy. We focus at developing on-demand software solutions on MS technologies - ASP.NET/AJAX, Silverlight and MS SQL. We develop web applications, stand-alone or on DotNetNuke platform.